|
Van itt valaki? Ki kopog? -
Én vagyok, mondta Findlay.
Takarodj, senki nem hivott! -
Ugyan már, mondta Findlay.
Lopni indultál? Mit csinálsz? -
Megsúgom, mondta Findlay.
Valami rosszban sántikálsz. -
Nem rossz az, mondta Findlay.
Ha most kinyílna ez a zár -
Csak nyílna, mondta Findlay.
Nem alhatnék el újra már. -
Nem bizony, mondta Findlay.
Ha benn volnál, szobámban, itt -
Bár volnék, mondta Findlay.
Itt rostokolnál hajnalig. -
Hát hogyne, mondta Findlay.
Ha itt maradsz ma éjszaka -
Maradok, mondta Findlay.
Vigyázz, hogy épen juss haza! -
Vigyázok, mondta Findlay.
S bármi essék is idebenn -
Hadd essék, mondta Findlay.
Mindhalálig titok legyen -
Titok lesz, mondta Findlay.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» A tavaszi sziv Kalimpál és kalimpál és
Kalimpál kicsit...
» A fantázia Boríts el édes álmaiddal,
Szép hölgy, arany...
» Azóta Feldúltuk egymás életét:
a zárt-ablakú...
» Szeretők a nagyvárosban A férfi: Rád gondolok, míg ablakomra koccan
a...
» Pirul a naptól már az őszi bogyó Szőke, pogány lány a szeretőm, engem
hisz...
» Elmondom, mit eddig... Elmondom, mit eddig
Rejtve tartogattam,
Mint...
» Alszom s szívem virraszt Alszom s szívem virraszt, mindig tehozzád...
» A szem tüze Manci velem szemközt üle,
Mosolyogva rám...
» Nem szeretsz Megálltam ma a télben,
nem éreztem a...
» Megcsókolom csók-kisasszonyt Megcsókolom Csók-kisasszonyt,
Ki biztosan finom...
» Dac Ha te nem - inkább más se zárja
Szivére szivem...
» Nászutazók Ne szóljatok bűnös beszéddel,
Istentelenség itt...
|