|
Azt mondjátok, halvány vagyok;
Nem is csoda, ha meghalok,
Oh, hisz amit én szenvedtem,
Elég az egész embernem
Vétkeért!
Aztán messze vagyok tőle,
Hírt sem hallhatok felőle,
Csoda-e, ha halni vágyom?
Hiszen minden boldogságom
Elveszett!
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Várj reám Várj reám s én megjövök,
hogyha vársz...
» Matild Ifjukoromnak eszményképe,
Te voltál az a...
» Asszonysziv Kicsi asszonyszív, törékeny játék,
Ha a kezembe...
» Kék virágok közt Hogy búsan a vonatra szálltam,
lenn volt az éji...
» Nyár A távol csillagok oly szőke fénnyel égnek.
(Anná...
|