|
Rossz szerelem ez a miénk
S aligha még rózsát fakasszon.
Mert dölyfös és kegyetlen volt
Hozzám mindig Élet-kisasszony.
Tékozlóan osztotta csókját
Mindig másnak és mindent másnak,
Nekem bolondnak nem maradt
Csak a megbánás és bocsánat.
S már így lesz. Igy lesz: dus ölén
Senki gazok vigan turkálnak.
Szivem veri az indulót
Halálig már a céda bálnak.
Élet-kisasszony, kőszivű,
Nem látja meg már esdő arcom
És csókja nélkül hullok el
Ezen a csuf, halálos harcon.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Vallomás Vagyok, mert szeretlek. Hallod? Szeretlek!
S...
» Vallomás Nemcsak téged
szeretlek, akitől jutalmul s...
» Olyan a szerelem Olyan a szerelem, mint a gyöngyszemű harmat,
ame...
» Elküldém az első lánynak... Elküldém az első lánynak,
Kit szeretek, első...
» Százszorszépek Édes tépdesni a százszorszép szirmán
rózsafüzérk...
» Te türelem, te jóság.. Te türelem, te jóság!
Te kedves, drága,...
» Mennyasszony-koszorus.. Mennyasszony-koszorus hajad
Minden szála legyen...
» Csak egy szonett Ha mindent is – magad mégsem raboltad
El tőlem...
» Pórleány Tölgy alatt a dombon ültem,
Nyilt daloskönyv...
|