|
Hogy a mi lelkünk szépítő tükör,
Egymást szépítjük meg:
Az meglehet.
Nem baj.
Így tükrözi a Szent Anna-tava
Sokszor még mélyebben a mély eget.
Mi nem tükrözünk mást, mint lényeget.
És azért ez a látás így igaz,
Ha egy-egy vonástól el is tekint.
Mi látjuk egymást, nem ahogy vagyunk,
De látjuk örök mivoltunk szerint.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Napfény és szerelem Fehér felhőcsapat vonul nyugatra,
a nedves égre...
» Tudjátok-e Tudjátok-e, a szerelem mit ér,
s hogy...
» Szerelem Csak átcsúszott rajtad, tegnap még nem volt s...
» 21. portugál szonett - Mondd újra Mondd, újra mondd, és még egyszer - s...
» Szerelem és bor Tudod-e, jó pajtás! miben áll boldogság?
Vagy...
» Eszembe jutott Most az jutott eszembe, hogy a télen
még...
|