|
Tudjátok-e, a szerelem mit ér,
s hogy megkettőzik értékét az évek?
A szerelem nem sóhaj, sétatér,
nem holdvilág, padok, beszélgetések.
Lesz benne minden: hó, latyak, vihar -
az életet is együtt kell szeretni.
A szerelem, az olyan, mint a dal.
S azt hiszitek, könnyű jó dalt szerezni?
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» A tavasz A tavasz rózsás keblét kitárva,
Száll alá...
» Tűz és viz Egy tűz van csak erős, és egy víz árja...
» Szerelem Csak átcsúszott rajtad, tegnap még nem volt s...
|