|
Rebbenő szemmel
ülök a fényben,
rózsafa ugrik
át a sövényen,
ugrik a fény is,
gyűlik a felleg,
surran a villám,
s már feleselget
fenn a magasban
dörgedelem
vad dörgedelemmel.
Kékje lehervad
lenn a tavaknak,
s tükre megárad.
Jöjj be a házba,
vesd le ruhádat,
már esik is kint,
vesd le az inged.
Mossa az eső
össze szívünket.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Mikor téged látlak... Mikor téged látlak, mindig azt gondolom;
nem...
» Este Sürgette a férfi: "Ugy-e jösz te velem?
A nagy...
» Tavasz Tavasz a drágám, és én szeretem.
Ő az eső, a...
» Májusi szerelem Rózsaszínben a barackfa.
Mint egy szép...
» Vonásaid... Vonásaid, melyek véreddel egyek,
közös ősvérrel...
» A rózsabimbóhoz Nyílj ki, nyájason mosolygó
Rózsabimbó, nyílj...
» Én és a festő Igy ült, így nézett, haja így folyt hattyu...
» Én angyalkám, szép madárkám... Én angyalkám,
Szép madárkám,
Ime hozzád...
» Új lovagkor Szép a harmat égi gyöngye,
Mely pihen virág...
» Csábitás Fehér az arcod, mint a hó,
A lelked színe...
|