|
Veled vagy nélküled,
végülis megszületik az ének,
hallod vagy nem hallod,
mindenképp hozzád beszélek.
Én nem leszek boldogabb,
ha elmondom, amit mondani kell,
de boldogtalan vagyok,
ha nem mondhatom el.
Hallod vagy nem hallod,
mindenképp hozzád beszélek,
veled vagy nélküled,
végülis megszületik az ének.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Péntek Elvétem már a tárgyakat. A lényeg
elsikkad már...
» Az Ezeregyéjszaka meséiből Kesergő, bús, szerelmes panaszra mit feleljek?
E...
» Hegedű Értelme magvait a sorsom
szétszórja már, mint...
» Mint mikor a nap... Mint mikor a nap az ellátás szélére lejutván
Vis...
» Ki-kigyullad fényed Ki-kigyullad fényed
emlékezetemben,
s mint...
» Mint sötétet... Mint sötétet a fény -
úgy leltelek,
mint utazó...
|