|
Valakinek
Szép, büszke, fárasztó, kevély
Jéghegyein a gondolatnak
Jártunk kettesben, egyedül
S a kacagó völgyben maradtak
Az öröm, mámor, üdvösség, remény,
Csak lelkedet csókoltam én borúsan,
Mert lelked az enyém!
Szép, büszke, fárasztó, kevély
Jéghegyek alatt él az élet,
Ott táncol, nótáz az öröm,
Miért vagyunk mi oly kevélyek,
Mért nem borulsz a szívemre már?
Szemed a nagy, a szép, az égbenéző
Mire vár?
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Marihoz Nem vagy velem, veled vagyok!
Hiába álom,...
» Chloé bús estvéje Te halvány hold bús világa!
Légy könnyeim...
» Várás Hogy várlak! hogy esengek!
Szívem miként...
» Elég Nekem az is elég, hogy megláthattalak,
megölelhe...
» Amig a csókot megtaláltam Forró és száraz volt az este,
Zengő üvegből...
» Eladó a hajó Eladó a hajó,
Szakadt kötelekkel, tört...
» Virág és pillangó Szállj le, szállj le, szép arany pillangó,
Kebel...
» Halászleány Kiment a lányka kis tavára,
A szőke fürtü...
|