|
Ha napba nézek én, szemem se rebben,
míg te pillogatsz.
Ez az egy játszma kettőnk közt,amelyben
még alulmaradsz.
S ha majd pokolra szállunk mind a ketten, -
hogyha van pokol,
más forró tengerár dobálgat engem,
s téged más bugyor.
De lelsz a holtak terein helyettem
társat is talán...
Ne hagyj el, éljünk még mi ketten,
egymás oldalán.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Hozzá Asszony! rám ha veted bűbájos nagy szemed -...
» Az ismeretlen Ada Remegő kézből habzó serleg,
Te vagy ez,...
» A szerelem és koponya Az Emberiség koponyáján
ül a szerelem
s e...
» Bahcsiszaráj Kong s dől a káni csarnok: dicső még, de...
» A legszentebb csók Szálljon le az égnek
Magasságos kedve
Minden...
» Szerelem Míg egy ábrándos, kékszemü leánykát
Látok...
|