|
Mit hozott az öreg póstás?
rózsaszinű levelet!
rózsaszinű kis levélben
a te fehér lelkedet!
Csak egy kis sor az írásod,
az is apró, violám,
hej de ebből az egy sorból
ezer angyal nevet rám!
Azt mondja a kisgalambom
rózsaszinű levele:
"Vasárnap a csepeli rét
ibolyával van tele!"
Én Istenem, tedd közelebb,
tedd szombatra e napot,
hadd köszöntsem a te legszebb
földre leszállt angyalod!
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Hol vagy, édes rózsám? Nem hallod-e, hivlak... Hol vagy, édes rózsám? Nem hallod-e, hivlak,
Fel...
» Menj és ne érints... Menj és ne érints, kérve kérlek,
És meg ne...
» Virág André Derainnek
Ott hová belibbenni...
» Ha én kedvesemről gondolkodom Ha én kedvesemről gondolkodom,
Egy-egy virág...
» Könyörgő májusi levél Szívem ütném rá pirosan e virágos,
Alkonyi...
» Táj, szeretőkkel Tegnap még sínek mellett álltam
a páristjárt...
» Bűvölő Tavaszi éjszakán gondolj reám
és nyári éjszakán...
» Titoktartás Szived mélyébe rejtsd szerelmi
Gyönyöröd,...
|