|
És én még várok. Várok. Hisz ma még
A rádvárás öröm, remény nekem.
De nem tudod és én sem tudhatom,
Hogy baktató, fakó évek során
Nem únom-é meg majd várásodat?
Nem zúzom-é be gyilkos unalomból
Az aranytükröt, mely az arcod őrzi?
S fanyar, terjengő, gyilkos unalomból
Nem tépem-é ki szálankint hajam,
Reménytelen dühvel a szélbe szórva
Foszlányait a brokátlobogónak?
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Octaviához Ha bor, barát és tréfa hív,
S a víg órán kacaj...
» Ajánlás Ne haragudj. A rét deres volt,
a havasok nagyon...
» Nem fáj Kedvelek valakit -
Most nincsen itt.
Nem baj
...
» Emlékkönyvbe Több éve már, hogy nálam van e lap,
Több éve...
» Szerelem és fájdalom... Szerelem és fájdalom beh egyek!
Szerelemnek...
|