|
Kerestem a boldogságot
Egy barna lány kék szemében,
Csókos ajka rám mosolygott,
Üdvöm volt ez s reménységem.
No! Mi lett a nóta vége?!
Megláttam egy más ölébe'.
Kerestem a boldogságot,
S egy szőke lány bogárszeme
Foglyul ejtett... Oh mi áldott
Volt rabságom, hiszitek-e?
És a vége? Szadaságom
Visszaadta... Beh sajnálom.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Jó volna most is kívül állni Jó volna most is kívül állni
de ezt is meg...
» Tavaszi emlék Tavaszi délután jókedvű társaság
ibolyát szed...
» Eggy Ifjú a jegy vissza-adáskor Daura! míg engem szerettél
Míg szemem közzé...
» Románc Zenének hangja mellett
Vidáman foly a tánc,
Az...
» Búsongás Ím, a tavasz vége még el sem érkezett,
Máris a...
» Dal Szomorú vagyok, nehéz sóhajok
tépnek, mindig...
|