|
Kerestem a boldogságot
Egy barna lány kék szemében,
Csókos ajka rám mosolygott,
Üdvöm volt ez s reménységem.
No! Mi lett a nóta vége?!
Megláttam egy más ölébe'.
Kerestem a boldogságot,
S egy szőke lány bogárszeme
Foglyul ejtett... Oh mi áldott
Volt rabságom, hiszitek-e?
És a vége? Szadaságom
Visszaadta... Beh sajnálom.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» A szerelem tudománya Nem tudom. Szemed forrásából rám csak
Isten...
» Reszket a szivemnek... Reszket a szivemnek
Minden fájó hurja,
Pengeti...
» Vágy Egy szent, egy égi csókot esd - leányka!
Zajongv...
» Szerelemvágy Oh ugy szeretnék már szeretni!
Emészt a tűz,...
» Népdalok a kornak I
Úgy ég a tűz, ha lobog,
Úgy élek én, ha...
» Légy vidám... "Légy vidám, kétségbeesve;
Maradj büszke,...
|