|
Szép?... Ugye szép?
Ugye a víz folyó szivárvány?
A köd: mint fátyoling
Pihegő lányon, aki márvány.
S az ég s a víz. Ez szerelem.
Ugye ölelnek, összefolynak...
Álmodni, állni jó a parton.
Ugye ma szép?... De holnap...
Oly szomorú az égperem.
A messzibe egy bárka vész el.
Még villan egyet. Nézd, szívem!
Szívem, te sírsz. Te engem nézel...
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Mit akartok? Mondjátok, a szívemmel mit akartok?
Ezer...
» Tündérmenet A tücsök cirregve fölneszel.
Testem hűs álmokat...
» Vigasz Be szép,
ha tiszta szavakon keresztül
feléd a...
» Napszakokba és szerelembe Napszakokba és szerelembe
rejti magát a...
» Dac Ha te nem - inkább más se zárja
Szivére szivem...
|