|
Oly mélyen bent vagy a szivemben,
Mint mély ó-kútban a hold képe.
Néztél már mély kutak vizébe?
Oly mélyen bent vagy a szivemben,
Mint mély veremben est sötétje.
Néztél már vén verembe félve?
Oly mélyen bent vagy a szivemben.
Hogy tudtál olyan mélyre szállni!
Most, látod, nem tudsz kitalálni.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Álarcosan Hát rossz vagyok? szótlan? borús? hideg?
Bocsáss...
» Ó ne sirasd Ó, ne sirasd, hogy gyönge voltál
S egy...
» Az esthajnal szerelme Őszikék dajkálta
ringó dalbölcsőben:
így...
» Vágy Tavasz van, tavasz van, a tél közepében,
Tavasz...
» Azoknak a szerelme Azoknak a szerelme tetszik nekem,
akik a...
|