|
Be nagyra-nőttél,
Be szépre-nőttél bennem,
Én kidacolt, drága szerelmem.
Elfojtanálak,
Ha enyhe volna multam,
De bűnöztem, de nem tanultam.
Sorsom fokára
Szerelmes íbisz-pelyhek
Most már fészket-kérőn cipelnek.
Be jó dacolni,
Be jó a cifra bánat,
Be jó bolondulni utánad.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Tudom, hogy vagy Tudom, hogy vagy: és megállok az éjben.
Állok...
» Ne félj! Ne félj! Jövök!
Bár álljon utamba
Dörögve,...
» Siralmas Csak a szép szemedet tudnám elfeledni,
minden...
» Don Juan Kisértő árny, valóban árnyék,
Mit bűnöm...
» Könnyű Kezed kezembe,
tekintetem tekintetedbe...
» Hold szitálja hűvös aranyát Élj, ha élsz! Csókolj nagyon, ha csókolsz!
Arany...
» Gyöngy Gyöngy a csillag, ugy ragyog,
gyöngyszilánkokkén...
|