|
Nézem, mily szép a sok virág,
ha nyílik Ámor évszakában,
cicomázkodnak mindahányan,
színekből szőnek új ruhát.
A szívnek ifjuságot ád
a kert, hol ily nagy illatár van,
nézem, mily szép a sok virág,
ha nyílik Ámor évszakában.
Virággal ékes minden ág,
madarak táncolnak vidáman,
s fürdőznek tiszta dallamárban
a földek, rétek és tanyák.
Nézem, mily szép a sok virág.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Szép kedvesem Szép kedvesem alszol-e már?
Im elkongott az...
» Májusi szerelem Rózsaszínben a barackfa.
Mint egy szép...
» Hódolat Máriának Neked szentelt ifjú szívem
Minden vágyat,...
» A rózsabimbóhoz Nyílj ki, nyájason mosolygó
Rózsabimbó, nyílj...
» Mikor a nagymama... Mikor a nagymama kiment a konyhába,
magunkra...
» Megcsókolom csók-kisasszonyt Megcsókolom Csók-kisasszonyt,
Ki biztosan finom...
» Még egyszer Lillához Én szenvedek, s pedig miattad,
Miolta szívem...
|