|
Jó érezni azt, hogy szeretlek
nagyon és egyre-egyre jobban.
Ott bujkálni a két szemedben,
rejtőzködni mosolyodban.
Érezni, hogy a szemeid már
szemeimben élnek és néznek,
s érezni azt, hogy szép, veled szép,
és csak veled teljes az élet.
Mit el nem értünk,
külön tévelyegve;
talán egy kis fészek
adja meg nekünk,
hol ajk az ajkon
egymást átölelve,
nevetve-sírva boldogok leszünk.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Szeretlek én, szeretlek téged Szeretlek én, szeretlek téged,
Kedves kis...
» Boldogtalan az igaz! ollyan szerencse... Boldogtalan az igaz! ollyan szerencse,
Kinek...
» Nézz, Drágám, Kincseimre Nézz, Drágám, kincseimre,
Lázáros, szomorú...
» A kedves halála A férfi csak ezt tudta a halálról:
hogy elvisz...
» Ábránd nélkül Garçon-koromban azt ígértem:
Elviszlek túl a...
» Szived rokkáján Mesélj, mesélj, oly szépen tudsz mesélni.
Szived...
» Csak egy... Csak egy van, aki lelkemet megérti,
Aki...
» És mégis megvártalak Te még nem indultál el útnak
S engem űzött az...
|