|
Tudod a dalt a dús királyról?
Mindene volt, mit szem, szája kívánt,
Egy volt a világon, egy csak a másé
S az tette komorrá az árva királyt.
Enyém a dal, az ifjúság, az élet,
Enyém a világ, király vagyok én is!
S nélküled - óh a legnyomorultabb
Ezen a földön én vagyok mégis!
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Vers És én még várok. Várok. Hisz ma még
A rádvárás...
» Nem gondolok... Nem gondolok a világon senkire,
Nem kell nekem...
» Vágy Egy szent, egy égi csókot esd - leányka!
Zajongv...
» Üdvöm Csak ne volnál olyan dacos,
Csak több szived...
|