|
Hegedülnek, szépen muzsikálnak
Jó kedve van az egész világnak,
Ugrándoznak, járják a bolondját,
Én nem tudom, hanem csak ugy mondják.
Nem tudok én semmit a világról,
Én miattam leeshetik lábról,
Csak azt tudom, hogy szeretlek téged,
Hogy, te kis lány, majd meghalok érted!
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Oly tiszta, szép vagy Oly tiszta, szép vagy édesem,
Mint a legelső...
» Mimóza Mély, puha álom – sárga féltés
ez a...
» Ámor Erõ s erény a szerelem varázsa,
uralkodik...
» Szeretem látni Szeretem látni hajad finomán
A Keletet, ahonnan...
|