|
Öregapám, mondd meg nekem:
Hány évig tart a szerelem?
- Harminc évig, negyven évig...
Öreganyám szól: - Mindétig.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Csak azért se Csak azért se', csak azért se',
Nem szeretlek,...
» Minden levél Minden levél és minden alkonyat
neked babuskál,...
|