|
Kedvelek valakit -
Most nincsen itt.
Nem baj
Síromra ez jön, más semmi:
Szerettelek.
Hogy kit, nem tudja senki -
Nem fáj
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Névnapi köszöntés Kár hogy a pap megkeresztelt,
Jobb volnál...
» Régen, ó, be régen lebegnek előttem... Régen, ó, be régen lebegnek előttem
Karcsú...
» Vágy Egy szent, egy égi csókot esd - leányka!
Zajongv...
|