|
Hogy Doritza nem szeret,
Tsak azt bánom mindég.
Szóljak eggyet, 's bár ezeret;
Szivem lássa mint ég,
Még is rajta gondomnak:
Nem látom sikerét,
Mely neveli bajomnak
Szívemen a' terhét.
Küldd el ezt a verset szerelmednek! | |
|
További versek honlapunkról:
» Jusson egyszer még eszedben... Jusson egyszer még eszedben,
Kit metszettél bé...
» Az emlékezethez Zengő madár az elszáradt ágon,
Harmatcsepp a...
» Hervadáskor Hervadáskor, pusztuláskor,
Novemberi...
|