|
„A szerelem átalakul valami mássá, ahogy múlik az idő... szeretet, megbecsülés, tisztelet, meg a jó ég tudja, mi minden lesz belőle... a barátság azonban marad... bármennyi idő telhet el közben, csak mélyül és nem vész el... nem lesz belőle más.”
Küldd el ezt az idézetet szerelmednek! | |
|
További idézetek honlapunkról:
» - Mi az, hogy "igazi"? - kérdezte egy napon...
» Nem vagy itt, csak szívembe.
Nálad nélkül nem...
|